ЗАПИС НА ВАКЦИНАЦІЮ

Шановні пацієнти!!!

КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» повідомляє про можливість записатись до списку очікування на вакцинацію  проти COVID-19.

Для здійснення запису, Вам необхідно зателефонувати за номером  099 1874093 з 8.00 по 14.00 та надати потрібну інформацію відповідальній особі, яка буде проводити запис, або до свого сімейного лікаря.

Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації . Як тільки з’явиться можливість, вас повідомлять і запросять на щеплення.
Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів:
  • 1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті.
  • 2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники.
  • 3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти.
  • 4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі.
  • 5-й етап – решта дорослого населення України.
Згідно змін, які були внесені Міністерством Охорони Здоров’я до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, дозволено із початку кампанії використовувати можливі залишки вакцин для щеплення.
Першочергово рекомендується вакцинувати пріоритетні групи ризику з наступного етапу:
 – Всіх медичних працівників ;
 – Людей віком від 80 років ;
 – Соціальних працівників та інші працівників соціальної сфери .
У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів:
  • Ветеранів АТО/ООС;
  • Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
  • Видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.