Централізована цитологічна лабораторія

Завідувач: ГАРБАРУК ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА
Закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького в 1997 році.
Міська централізована цитологічна лабораторія організована і функціонує з 02.01.2007 року згідно наказу управління охорони здоров’я Луцької міської ради № 201/3 від 26.11.2006 року на базі Луцької міської поліклініки № 2.
Основним завданням є визначення структурних особливостей клітин при злоякісних і доброякісних процесах.
Централізована цитологічна лабораторія обслуговує всі медичні установи міста щодо цитологічного скринінгу патології шийки матки, щитовидної залози, а також проводить консультативні дослідження матеріалу, що становить труднощі для клінічних лабораторій медичних установ міста. Централізована цитологічна лабораторія поліклініки № 2 розрахована для обслуговування 88 тисяч жінок, що підлягають профілактичним оглядам по м.Луцьку та Луцького, Ківерцівського, Рожищенського району, Локачинського району, Турійського району, Старовиживський район м. Нововолинськ, Маневицький район.
Кількість штатних одиниць – 11. лікар-лаборант першої категорії – 1, лаборанти з вищою освітою – 6, біологи другої категорії – 2 , молодша медична сестра – 1, реєстратор медичний – 1 .
Інтернет-консультації по діагностиці патології щитовидної залози з Київським інститутом ендокринної та обміну речовин ім. Комісаренка.
Лабораторія оснащена тринокулярним мікроскопом з підключеним до компютера та Інтернету , що дає можливість проведення інтернет консультацій. Трьома бінокулярними і пятьма монокулярними мікроскопами . Двічі атестовано комісією МОЗ України на право виконання робіт терміном на 5 років.
Електронна адреса : zzl90@i.ua