Спорт – укріплення імунітету людини

Однією з найкращих профілактик коронавірусної хвороби – заняття спортом у домашніх умовах, адже головна мета спорту – це укріплення імунітету людини.

До вашої уваги п’ять переконливих причин почати займатися спортом просто зараз:

  1. Зниження ризику захворювань

Регулярне фізичне навантаження робить тіло більш розвиненим та сильним, а в цілому поліпшує стан здоров’я та допомагає організму вибудувати більш щільний захист від різноманітних бактерій та захворювань.

  1. Фізичне навантаження покращує мозкову активність.

Це пояснюється тим, що під час фізичної активності в клітинах головного мозку  виробляються мітохондрії, так звані «електростанції» клітин. Саме тому не варто дивуватися, якщо після хорошого тренування прихильність до розумової діяльності значно зросте.

  1. Займаючись фізичними навантаженнями зникає депресивний настрій!

Під час занять спортом у людини виробляються і ендорфіни. Тренуючись, відбувається викид ендорфінів у кров – у вас поліпшується настрій. Заняття з помірним навантаженням допомагають відволіктися від проблем і знизити рівень стресу.

  1. Фізичні навантаження це додатковий заряд енергією!

Регулярні фізичні навантаження сприяють пробудженню більшої рухової активності.

  1. Тренуючись, Ви покращуєте свій сон!

Регулярні заняття спортом полегшують засинання і покращують якість сну. Зважаючи на те, що значна частина лучан, у зв’язку з введенням карантину, тепер зовсім по-іншому вибудовує свій щоденний графік. Ця причина є досить актуальною.

Перераховані вище причини не єдині. Для того, щоб зайнятися загальним фізичним навантаженням можна віднайти і безліч інших.

Тож пам`ятайте, що головним багатством кожного з нас сьогодні є здоров’я. А активні фізичні навантаження допомагають нам його покращити!

Сімейний лікар –  Крищук Наталія Володимирівна