Підприємство КП “ЛЦПМД №2” знову на лідерських позиціях у своїй сфері діяльності за даними НАЦІОНАЛЬНОГО БІЗНЕС-РЕЙТИНГУ

Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності.

Серед медичних підприємств визначені лідери, як по Україні, так і по адміністративних територіях.

З радістю повідомляємо, що цього року, КП “Луцький центр первинної медичної допомоги №2” знову на лідерських позиціях у своїй галузі та отримало незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020». За результатами Національного бізнес-рейтингу наше підприємство посіло 1 місце (Золото) в ТОП-7 серед державних і комунальних підприємств Волинської  області за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» та 11 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за сумою 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності.

Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни. Це доказ високої ефективності управління ресурсами, надійності організації та вагомий аргумент в побудові подальшого діалогу з партнерами, суспільством, державою.

Завантажити (PDF)