Останні повідомлення

Денний стаціонар Луцької поліклініки №2

У Луцькій поліклініці №2 капітально відремонтували відділення денного стаціонару.Відділення не ремонтувалося з 1978 року і перебувало у плачевному стані. Під час ремонту було відремонтовано підлогу, стіни, стелю, придбано нові меблі, освітлення, сантехніку та ін.Послугами денного стаціонару користується до 3500 лучан в рік.Тепер і пацієнтам і працівникам відділення буде затишно й комфортно.

Опубліковано Ігор Поліщук Вівторок, 5 березня 2019 р.

 

У КП «Луцький центр первинної медичної  допомоги № 2» 5 березня відбулася презентація роботи оновленого відділення денного стаціонару, що є однією із форм амбулаторного лікування хворих, які не потребують цілодобового медичного нагляду.

За час існування денного стаціонару на базі КП «Луцький центр первинної медичної допомоги № 2» обладнання та саме приміщення морально застаріли і потребували оновлення. Саме тому депутати міської ради на сесії прийняли рішення про виділення коштів на проведення капітального ремонту приміщення у сумі 930,5 тис. грн. Окрім цього, для придбання меблів, обладнання та інвентарю денного стаціонару виділено додаткові кошти в сумі 151,4 тис. грн, інформують на сайті міськради.

Оглянути роботу нового обладнання прийшли й представники міської влади – секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук.

 За словами завідувача відділення денного стаціонару, лікаря кардіолога Людмили Бєлоцької, лікування в умовах денного стаціонару набуло популярності як серед медичних працівників, так і серед пацієнтів. Адже пацієнт може отримати всі необхідні йому маніпуляції, процедури, обстеження та консультації лікарів протягом дня і повернутись додому. За рік в умовах денного стаціонару проходить лікування близько 3500 осіб. Основний профіль – соматичні захворювання: хвороби серцево-судинної системи, нервової, ендокринної, травної систем. Така форма лікування є доступною, зручною і економічно вигідною.

Відділення складається із семи лікувальних палат, ординаторської, маніпуляційної та кімнати для персоналу. Відтепер ці приміщення не лише обладнані новим медичним устаткуванням та меблями, а й набули нового естетичного вигляду. Для проведення внутрішьовенних маніпуляцій було придбано два спеціалізовані крісла-реклайнери.
Оглянувши відремонтоване відділення денного стаціонару, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив: «Побувавши у такому сучасному та естетичному приміщені, у пацієнтів з’являється усвідомлення того, що у закладі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які дбають про пацієнтів та надають медичну допомопогу на найвищому рівні».
Директор КП «Луцький центр первинної медичної допомоги № 2» Тетяна Трач висловила щиру вдячність представникам міської влади за увагу та підтримку медичних закладів «Створення комфортних та зручних умов у медичних закладах- це не лише якісні умови для роботи медичних працівників, а у першу чергу- повага до пацієнта. Коли пацієнт звертається до медустанови, що обладнана якісним устаткуванням, меблями та усім необхідним, він розуміє: тут про нього дбають», – наголосила вона.
“Продовжуємо покращувати умови перебування лікарів та пацієнтів у медичних закладах Луцька. Відділення денного стаціонару не ремонтувалося з 1978 року. Зараз це відділення капітально відремонтоване. Виконавці робіт дуже творчо підійшли до оформлення цього приміщення. Відтепер пацієнтам також буде комфортно лікуватися у чистих, гарних палатах, а лікарі матимуть гарні, просторі, сучасні кабінети. Завдання міської влади – створити оптимальні умови для роботи медперсоналу, адже у медичних установах Луцька працюють досвідчені та кваліфіковані медики”,- зазначив радник міського голови Ігор Поліщук. Також він закликав лучан дбати про власне здоров’я, займатися фізичною культурою спортом, вчасно проходити медичні обстеження, адже це слугує профілактикою різноманітних захворювань.

 

31 січня 2019 року проведено  підсумкову раду у Комунальному підприємстві “Луцький центр первинної медичної допомоги №2”. Про проведену роботу в закладі доповів заступник директора з медичної частини Віктор Пахарчук. У своїй доповіді він ознайомив присутніх з основними здобутками центру за 2018 рік. (аналіз роботи додається).

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук у своєму виступі подякував присутнім за проведену роботу щодо укладання декларацій та  плідну роботу під час реалізації медичної реформи.

Також він провів аналіз діяльності галузі у 2018 році, озвучив перспективи на 2019 рік, побажав швидшого налагодження роботи  денного стаціонару після закінчення ремонтних робіт.

 

 

 

Європейська єдність 

З метою розвитку волонтерського руху , відвідування медичних навчальних закладів , ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року планується міжнародна поїздка  “Європейська єдність” до Польщі , Литви , Латвії , Естонії та Фінляндії . Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця”

Витрати на проживання , харчування , проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки .

Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що саме держава гарантує кожному громадянину? Про це – у “Темі дня”.

http://voltv.com.ua/tema-dnya-reforma-yaki-medychni-posluhy-bezplatno-harantuje-derzhava-efir-vid-13-07-2018/

Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.
Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині.
Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані Юзефчук. Вона – лікар вищої категорії, закінчила Вінницький медичний університет у 1993-му році, працює 24 роки.

За словами начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука, на сьогодні лучани уклали 84201  тисячу декларацій з лікарями, що у відсотковому відношенні становить 39% міського населення.  Лідером залишається КП “ЛЦПМД №2 ” –30283 декларацій- 43%, КП “ЛЦПМД” – 17128 декларацій 32%,  КП “ЛЦПМД №1”15174 декларацій- 39,2%, КП “ЛЦПМД №3” – 7638 декларацій, КП “ЛМДП”13978 декларацій -32%.

Олександр Савченко зазначив: «Лікарі, з якими підписали декларації, отримають за це кошти, а заклади первинної медичної ланки – фінансування. Населення має зрозуміти, що не підписуючи декларацій, ми втрачаємо професіоналів, бо, не отримуючи гідної зарплати, вони можуть і «втекти» за кордон».

А також голова  облдержадміністрації Олександр Савченко започаткував флешмоб #обери_свого_лікаря на підтримку медичної реформи. “Подбайте про людей, які Вас оточують та підпишіть декларацію з сімейним лікарем.
Укладайте угоди, публікуйте фото у соцмережі «Фейсбук» з хештегом #обери_свого_лікаря та тегайте тих, хто ще не встиг підтримати медичну реформу.” – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Відкриття пункту екстреної медичної допомоги

9 липня у приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №5 комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» (вул. Гордіюк, 39) відкрили пункт екстреної медичної допомоги комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  .

Базування бригади екстреної медичної допомоги на вул. Гордіюк допоможе скоротити час доїзду до пацієнтів. В екстрених випадках декілька хвилин, протягом яких їде “швидка”, можуть коштувати людині життя.
В середньому, бригада, яка тут базується, здійснює 18 виїздів на добу.

Пункт екстреної медичної допомоги розташований в приміщенні міської комунальної власності, яке капітально відремонтоване за кошти міського бюджету в розмірі 254 тис. грн.В подальшому планується розширити мережу таких пунктів екстреної допомоги з метою мінімізації часу доїзду “швидкої” до пацієнтів.

Образологія лікаря

Лікарі кардіологи закладу Дорецька Н.Ф та Бєлоцька Л.А  04.06.2018 приймали участь в майстер класі на тему “Образологія лікаря . Статус та його значимість .