Останні повідомлення

Європейська єдність 

З метою розвитку волонтерського руху , відвідування медичних навчальних закладів , ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року планується міжнародна поїздка  “Європейська єдність” до Польщі , Литви , Латвії , Естонії та Фінляндії . Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця”

Витрати на проживання , харчування , проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки .

Інтерв’ю у програмі “Тема дня”

1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри почали працювати за новими правилами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги”, затверджено чіткий перелік послуг, які надають сімейні лікарі, а держава оплачує їх відповідно до встановленого тарифу. Які це послуги, як їх отримати вчасно та що саме держава гарантує кожному громадянину? Про це – у “Темі дня”.

http://voltv.com.ua/tema-dnya-reforma-yaki-medychni-posluhy-bezplatno-harantuje-derzhava-efir-vid-13-07-2018/

Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.

Голова Волинської обладержадміністрації Олександр Савченко уклав декларацію з сімейним лікарем.
Посадовець вирішив обрати лікаря в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №2. Він пояснив своє рішення тим, що, незважаючи на київську прописку, планує працювати на Волині.
Переглянувши інформаційне табло у центрі, Олександр Савченко вирішив довірити здоров’я лікарці загальної практики-сімейної медицини Світлані Юзефчук. Вона – лікар вищої категорії, закінчила Вінницький медичний університет у 1993-му році, працює 24 роки.

За словами начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука, на сьогодні лучани уклали 84201  тисячу декларацій з лікарями, що у відсотковому відношенні становить 39% міського населення.  Лідером залишається КЗ “ЛЦПМСД №2 ” –30283 декларацій- 43%, КЗ “ЛЦПМСД” – 17128 декларацій 32%,  КЗ “ЛЦПМСД №1”15174 декларацій- 39,2%, КЗ “ЛЦПМСД №3” – 7638 декларацій, КЗ” ЛМДП”13978 декларацій -32%.

Олександр Савченко зазначив: «Лікарі, з якими підписали декларації, отримають за це кошти, а заклади первинної медичної ланки – фінансування. Населення має зрозуміти, що не підписуючи декларацій, ми втрачаємо професіоналів, бо, не отримуючи гідної зарплати, вони можуть і «втекти» за кордон».

А також голова  облдержадміністрації Олександр Савченко започаткував флешмоб #обери_свого_лікаря на підтримку медичної реформи. “Подбайте про людей, які Вас оточують та підпишіть декларацію з сімейним лікарем.
Укладайте угоди, публікуйте фото у соцмережі «Фейсбук» з хештегом #обери_свого_лікаря та тегайте тих, хто ще не встиг підтримати медичну реформу.” – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Відкриття пункту екстреної медичної допомоги

9 липня у приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №5 комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2» (вул. Гордіюк, 39) відкрили пункт екстреної медичної допомоги комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  .

Базування бригади екстреної медичної допомоги на вул. Гордіюк допоможе скоротити час доїзду до пацієнтів. В екстрених випадках декілька хвилин, протягом яких їде “швидка”, можуть коштувати людині життя.
В середньому, бригада, яка тут базується, здійснює 18 виїздів на добу.

Пункт екстреної медичної допомоги розташований в приміщенні міської комунальної власності, яке капітально відремонтоване за кошти міського бюджету в розмірі 254 тис. грн.В подальшому планується розширити мережу таких пунктів екстреної допомоги з метою мінімізації часу доїзду “швидкої” до пацієнтів.

Образологія лікаря

Лікарі кардіологи закладу Дорецька Н.Ф та Бєлоцька Л.А  04.06.2018 приймали участь в майстер класі на тему “Образологія лікаря . Статус та його значимість .