Оголошення

Шановні пацієнти! Адміністрація КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» звертає Вашу увагу, що відповідно до наказів управління охорони здоров’я Луцької міської ради від 27.09.2019 року №67/17-3 «Про створення консультативно-діагностичного центру» та від 24.12.2019 року № 98/17-3 «Про внесення змін до наказу», з 15.01.2020р. структура КП «ЛЦПМД №2» була змінена. Вузькі спеціалісти, які вели прийом у КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2», тепер є працівниками консультативно-діагностичного центру – структурного підрозділу КП «Луцької міської клінічної лікарні».

Проте, прийом вузьких спеціалістів проводиться в приміщенні КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2», за адресою пр. Відродження, 13. Щодо порядку запису на прийом просимо звертатися в реєстратуру консультативно-діагностичного центру, що знаходиться на першому поверсі (зліва від входу).

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності в організації роботи, пов’язані з налагодженням співпраці обох закладів.

З повагою, Адміністрація  КП «ЛЦПМД №2»