Не дайте вірусу панувати у вашій оселі!

Через загрозу поширення коронавірусу потрібно ретельно дотримуватися загальних правил як особистої гігієни, так і тих, що стосуються чистоти у власних помешканнях.

Повернувшись додому з вулиці намагайтесь нічого не торкатися. Одразу зніміть взуття, не ходіть по квартирі взутими. Якщо ви повернулись з прогулянки з домашнім улюбленцем – одразу продезінфікуйте лапи свого улюбленця. Зніміть одяг та складіть його у пакет, щоб потім випрати. Прати потрібно  при температурі більш як 60 градусів. Ретельно вимийте всі частини тіла, що не були вкриті одягом. Продезінфікуйте телефон, окуляри помийте з милом. Одягнувши рукавички, протріть хлорним розчином взуття, сумки. Після того зніміть рукавички, викиньте їх у сміттєве відро та вимийте руки.

Провітрювання, вологе прибирання з дезінфікуючими засобами  – головні правила у час, коли є підвищений ризик захворюваності.Чим частіше ви будете прибирати із застосуванням дозволених дезінфікуючих засобів, тим безпечнішою буде ваша оселя.  Обробки стін, підлоги і горизонтальних поверхонь недостатньо. Необхідно також продезінфікувати штори, м’які меблі і м’які іграшки, на яких теж в великих кількостях накопичується пил. Також можна використовувати зволожувач повітря, ефірні масла з антисептичними властивостями (евкаліптове, хвойне, лимонне, яливцеве ​​або масло чайного дерева), або ж бактерицидний рециркулятор, що обробляє повітря ультрафіолетовими променями. Свіже повітря в квартирі перешкоджає поширенню мікробів, тому провітрювання повинно стати щоденним ритуалом.

Сімейний лікар – Божко Роман Вячеславович