Консультативне відділення №1 терапевтичного профілю


Завідувач: БОЙКО СВІТЛАНА ЮРІЇВНА
Закінчила Львівський медичний інститут в 2002 році. Перша категорія по неврології.
СТАРША СЕСТРА МЕДИЧНА: ФЕДЧУК ІРИНА ГРИГОРІВНА
Консультативне відділення № 1 терапевтичного профілю є структурним підрозділом закладу.
Основним напрямком є консультативно-лікувальна та санітарно-освітня робота. Допомогу пацієнтам надають лікарі-спеціалісти першої і вищої категорії: невропатологи, кардіологи, ендокринологи, гастроентеролог, лікар-інфекціоніст, пульмонолог, психотерапевт, ревматолог.
Між лікарями консультативного відділення та лікарями загальної практики – сімейними лікарями налагоджений чіткий взаємозв’язок. Вузькі спеціалісти сумісно із лікарями загальної практики – сімейними лікарями керують пацієнтів із серйозною серцево-судинною, цереброваскулярною, ендокринною патологією.
Надають консультації за направленням лікарів загальної практики – сімейних лікарів та спеціалістів іншого профілю.
Лікарі відділення забезпечують експертизу непрацездатності, планову та невідкладну медичну допомогу пацієнтам амбулаторно та на дому, ведуть диспансерне спостереження за хворими із важкою патологією відповідно до профілю, проводять відбір та скерування на стаціонарне лікування, консультації в Волинську обласну клінічну лікарню, а при необхідності і в НДІ.
Щоденно проводять санітарно-освітню роботу серед населення. Постійно працюють над власним професійним рівнем, приймають участь у міських, обласних, республіканських міжнародних конференціях. Впроваджують в свою щоденну практику нові методи діагностики та лікування.