Форум керівників “Лідери управління медичними закладами”

08.10.2020 року директор КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» Тетяна Трач та медичний директор з організаційно-методичної роботи Романа Орнат, прийняли участь у форумі керівників “Лідери управління медичними закладами” від ГО “Медичні лідери” в рамках виставки Public Health 2020, що проходив у Києві.
Організаторами заходу виступили: Асоціація працівників системи охорони здоров’я України «Медичні лідери», НСЗУ.
У роботі форуму прийняли участь керівники первинної та спеціалізованої медичної допомоги з усіх регіонів України. Переважна більшість учасників форуму це керівники первинної ланки, як більш прогресивні та зацікавлені представники медичної спільноти в впроваджені реформи галузі. Учасники форуму обговорили проблемні питання співпраці між рівнями надання медичної допомоги ( первинна/спеціалізована/екстрена); обмінялись досвідом щодо побудови ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування; частково ознайомились з можливими перспективами змін в діяльності закладів охорони здоров`я у 2021 році в контексті реформування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня (районів). На форумі було презентовано Асоціацію працівників системи охорони здоров’я України «Медичні лідери» та успішні кейси лідерства та командної роботи керівників закладів охорони здоров’я міст Мукачево та Вознесенськ.
В роботі форуму прийняли участь : т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України Андрій Віленський, в. о. міністра охорони здоров`я у 2016-2019 роках Уляна Супрун, заступник міністра охорони здоров’я у 2016-2019 роках Павло Ковтонюк , ексрадник міністра охорони здоров’я Матвій Хрєнов, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи, керівниця практики “Медицина і фармація” юридичної фірми ILF Олена Хітрова.