День аритмології на Волині

30 січня у місті Луцьку пройшла науково-практична конференція у форматі майстер-класу «День аритмології на Волині». Під час конференції слухались лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології, обговорювалися питання діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням Національної настанови, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів.  

Конференцію проведено за ініціативою ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України» та Робочої групи з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська Асоціація кардіологів України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України, Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров’я Луцької міської ради.Програма цього року була спрямована насамперед на освіту лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія».   Вона стосується імплементації новітніх досягнень і можливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, в тому числі аритмій серця.

У президії конференції: професор Сичов Олег Сергійович, член експертної  групи “Кардіологія. Хірургія серця та магістральних судин” професор Ягенський Андрій Володимирович, головний спеціаліст відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи УОЗ ОДА (координатор групи) Берник Микола Миколайович,координатор експертної  групи “Кардіологія. Хірургія серця та магістральних судин” Саламатін Сергій Дмитрович.