Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №3

Завідувач: МАКСИМЮК НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА.
Закінчила Тернопільський державний медичний інститут в 1985 році. Категорія вища по загальній практиці (сімейна медицина).
Створено відділення в 2001 році на базі п’яти сімейних дільниць.
В 2002 році проведена реорганізація і створено відділення в складі 12 дільниць.
На даний час у відділенні працює 11 лікарів, 12 медичних сестер, які обслуговують понад 24 тис. пацієнтів, в тому числі 409 дітей.
Всі лікарі загальної практики – сімейні лікарі пройшли курси спеціалізації при Львівському державному медичному університеті, мають першу і вищу категорію, надають первинну медико-санітарну допомогу за суміжними спеціальностями (невропатолога, хірурга, офтальмолога, ендокринолога, отоларинголога).
Лікарі загальної практики – сімейні лікарі і медичні сестри ведуть прийом пацієнтів щоденно з 8.00 до 20.00 по текучому графіку в три зміни у вихідні та святкові дні з 8.00 до 15.00.
Для надання висококваліфікованої медичної допомоги в поліклініці і вдома лікарі загальної практики – сімейні лікарі забезпечені спеціалізованими сумками, які укомплектовані портативним глюкометром, отоскопом, офтальмоскопом, набором хірургічного та отоларингологічного інструментарію, неврологічним молоточком, медикаментами для надання невідкладної допомоги.
На сімейних дільницях постійно проводиться профілактична санітарно-освітня робота серед дитячого і дорослого населення.