Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №2

Завідувач: ЩАДИЛО МЕЛАНІЯ ІВАНІВНА.
Закінчила Львівський медичний інститут в 1974 році. Категорія вища по загальній практиці (сімейна медицина). Працює на посаді завідувача 34 роки.
Амбулаторію реорганізовано із терапевтичного відділення в березні 2006 року. Основною метою амбулаторії є надання кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню згідно укладених декларацій.
У відділенні працюють 11 лікарів.
Сімейні лікарі ведуть прийом у дві зміни по текучому графіку, що забезпечує надання медичної допомоги закріпленому населенню протягом дня.
Робочі місця в поліклініці оснащені офтальмоскопом, отоскопопом, глюкометром, набором хірургічного та отоларингологічного інструментарію для діагностики та надання невідкладної кваліфікованої медичної допомоги. Для надання медичної допомоги на дому сімейні лікарі забезпечені спеціалізованими сумками що містять інструментарій та медикаменти для невідкладної допомоги.
Відділення працює над виконанням державних програм “Здоров’я нації”, “Онкологія”, “Профілактика туберкульозу”, “Цукровий діабет”, “Профілактика гіпертонії”, “Запобігання та лікування серцево-судинних захворювань”, “Люди похилого віку” та інші.
Значна увага приділяється санітарно-освітній роботі та пропаганді здорового способу життя.