Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №1

Завідувач: БУКАЛО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.

Закінчила Тернопільський медичний інститут в 1982 році “Лікувальний факультет” – категорія вища з 2006 року. Працює на посаді завідувача відділенням загальної практики (сімейна медицина) № 1 з 06.02.2007 року.
Всі лікарі загальної практики – сімейні лікарі пройшли курси спеціалізації при Львівському державному медичному університеті, мають першу і вищу категорію, надають первинну медичну допомогу за суміжними спеціальностями (невропатолога, хірурга, офтальмолога, ендокринолога, отоларинголога).
Лікарі загальної практики – сімейні лікарі і медичні сестри ведуть прийом пацієнтів щоденно з 8.00 до 20.00 по текучому графіку в дві зміни, у вихідні та святкові дні з 8.00 до 15.00.
Для надання висококваліфікованої медичної допомоги у закладі і вдома лікарі загальної практики – сімейні лікарі забезпечені спеціалізованими сумками, які укомплектовані портативним глюкометром, отоскопом, офтальмоскопом, набором хірургічного та отоларингологічного інструментарію, неврологічним молоточком, медикаментами для надання невідкладної допомоги.
На сімейних дільницях постійно проводиться профілактична санітарно-освітня робота серед дитячого і дорослого населення.