Про нас

На прийомі у сімейного лікаря Юзефчук С.В.

Саме для своєчасної діагностики та подальшої тактики лікування в закладі створене відділення профілактичних оглядів. У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей. Наявна діагностична база дозволяє своєчасно і якісно виявляти захворювання. Відділення здійснює профілактичні огляди різних груп населення.

Лікар-гінеколог Шагало Г.Є. проводить кольпоскопію.
В закладі для обстеження хворих запроваджено внутрішньопорожнинна комп’ютерна РН-метрія стравоходу шлунку та 12-палої кишки, працює кабінет езофагогастродуоденоскопії, де проводиться діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту, лікувальні маніпуляції.

Лікар-ендоскопіст Кузнєцов В.М.
Зростає кількість обстежених хворих в кабінетах функціональної діагностики: біля 30 тисяч обстежень щороку. Тут можна пройти електрокардіографію, реоенцефалографію, ехоенцефалоскопію, електроенцефалографію, реовазографію, велоергометрію, капіляроскопію, обстежити функцію зовнішнього дихання. У відділення придбані сучасні комп’ютерні електроенцелограф, кардіоцентр, ультразвуковий сканер.Всі проведені обстеження архівуються і зберігаються в базі даних.

Електроенцефалографію проводить лікар функціональної діагностики Закусило Т.А.

Ультразвукове дослідження. Лікар Михальчук В.Г.

В повному об’ємі забезпечена сучасним обладнанням клініко-діагностична лабораторія, статфакси, КФК, люмінесцентний мікроскоп, центрифуги, термостати, сухо повітряні шафи, лабораторний посуд, мікроскопи. На базі біохімічної лабораторії проводяться обстеження хворих на предмет виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Завідувач цитологічної лабораторії Гарбарук Т.С.
З 1 січня 2007 року на базі закладу відкрито централізовану цитологічну лабораторію, яка проводить діагностичні дослідження на виявлення атипових клітин, а також виконує функції цитологічного консультативного центру для всіх медичних установ міста. Це перша у Волинській області лабораторія з повним об’ємом централізації, яка відповідає по своїй значимості вимогам часу.

Лаборант з вищою освітою Залевська Н.Т